Предлошка:Заглавје: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| {{{забелешки|}}}
|-
|{{{текст|}}}
|} <noinclude>[[Категорија:Шаблони за статии|{{PAGENAME}}]]
[[ca:Plantilla:Encapçalament]]