Викиизвор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
interwiki
Нема опис на уредувањето
с (interwiki)
[[de:Wikisource:Über Wikisource]]
[[en:Wikisource:About]]
[[es:Wikisource:SobreAcerca Wikisourcede]]
[[fa:ویکی‌نبشته:درباره]]
[[fr:Wikisource:À propos]]
[[he:ויקיטקסט:אודות]]
[[hy:WikisourceՎիքիդարան:Էությունը]]
[[id:Wikisource:Perihal]]
[[ja:Wikisource:Wikisourceについて]]
10

уредувања