Предлошка:Заглавје: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{| style="width:100%; border-bottom:1px solid #A88; background:#fAfAff; font-size:0.9em;"
|-
| {{{notesзабелешки|}}}
|} <noinclude>[[Категорија:Шаблони за статии|{{PAGENAME}}]]
[[ca:Plantilla:Encapçalament]]
416

уредувања