За македонцките работи: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
 
<references/>
{{Автор-ЈС-70}}
 
[[Категорија:ИсторијаМакедонска на македонскиот народисторија]]
[[Категорија:Историја на македонскиот јазик]]
[[Категорија:Историја на македонскиот народ]]
416

уредувања