Предлошка:Заглавје: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Откажано уредување 10576 од (MacedonianBoy | Разговор))
Нема опис на уредувањето
|-
|{{{текст|}}}
|} <noinclude>{{Documentation}}[[Категорија:Шаблони за статии|{{PAGENAME}}]]
[[ca:Plantilla:Encapçalament]]
[[cs:Šablona:NavigacePaP]]